بلاگ

مزایا و معایب صندلی فایبرگلاس چیست؟

معایب صندلی فایبرگلاس
5/5 - (1 امتیاز)

صندلی فایبرگلاس آری یا خیر؟! این سوالی است که در این مقاله به دنبال آن هستید! درست حدس زدیم؟!صندلی فایبرگلاس یکی از گزینه های پیش روی شما برای انتخاب صندلی های انتظار و دانشجویی مورد نظرتان هستند. مزایا و معایب صندلی های فایبرگلاس چیست و آیا این صندلی ها می توانند در سبد خریدتان قرار بگیرند؟ در این مقاله مبلمان اداری پدر با این صندلی ها و مزیا و معایب آن ها آشنا می شوید.

مزایای صندلی فایبرگلاس

ابتدا به سراغ «مزایای صندلی های فایبرگلاس» می رویم و در گام بعدی به معایب این صندلی ها اشاره می کنیم. صندلی انتظار یا صندلی دانش آموزی شما باید چه مزیت هایی داشته باشد تا آن را انتخاب کنید؟
با مطالعه ادامه مقاله، ببینید که مزایای صندلی فایبرگلاس چقدر با مزایایی که از صندلی مورد نظرتان انتظار دارید، اشتراک دارد. البته مزایا و معایب صندلی های فایبرگلاس به تولیدکننده های صندلی ها و کیفیت ساخت صندلی نیز بستگی دارد که باید به آن توجه کنید.

1- استحکام و دوام صندلی

اگر محکم بودن صندلی و دوام آن برایتان اهمیت دارد، صندلی های فایبرگلاس انتخاب های مناسبی برایتان هستند. با انتخاب این صندلی ها در صورتی که به آن آسیب وارد نکنید، می توانید مدت زیادی روی این صندلی ها حساب کنید و آن ها را به کار بگیرید.

2- زیبایی و رنگ بندی

یکی دیگر از ویژگی های صندلی که می تواند برای شما باشد، ظاهر و زیبایی صندلی است. صندلی های فایبرگلاس در این مورد نیز می توانند رضایت شما را جلب کنند. صندلی های فایبرگلاس دارای رنگ بندی هایی مختلف هستند و از این نظر نیز دستتان برای انتخاب باز است.

3- وزن پایین و حمل و نقل آسان

وزن صندلی به خصوص اگر لازم باشد که مدام آن ها را جابه جا کنید، برایتان اهمیت دارد. صندلی های فایبرگلاس سبک هستند و می توانید آن ها را به راحتی جابه جا کنید. پس برای اسباب کشی هم می توانید روی این صندلی ها حساب کنید. دیگر چه توقعی از صندلی های دلخواهتان دارید؟!

4- ارگونومیک بودن نسبی

اگر تجربه نشستن روی صندلی های دانش آموزی چوبی را داشته باشید، بهتر متوجه می شوید که هماهنگ بودن صندلی با ارگونومی بدن چقدر مهم است!
صندلی های فایبرگلاس نسبتا با ارگونومی بدن منطبق هستند و با نشستن روی این صندلی ها، نسبت به صندلی های چوبی که حالت صندلی را به خودتان می گرفتید، احساس بهتری دارید!

خرید و قیمت انواع صندلی انتظار فایبرگلاس در فروشگاه مبلمان پدر

 

معایب صندلی صندلی فایبرگلاس

حالا نوبت به معرفی معایب صندلی فایبرگلاس می رسد. به نظرتان صندلی های فایبرگلاس با این مزایا، ممکن است چه معایبی داشته باشند که شما را از خرید منصرف کنند؟

در ادامه به برخی از «معایب صندلی های فایبرگلاس» اشاره می شود. البته این عیب ها جزء عیوب ذاتی این صندلی ها نیستند و برخی از تولیدکنندگان صندلی باعث به وجود آمدن این عیب ها می شوند.

مزایا و معایب صندلی فایبرگلاس

1- پروفیل های با قطر کم

پروفیل هایی که در ساخت صندلی های فایبرگلاس استفاده می شود، بر دوام این صندلی ها تاثیرگذار است. اگر قطر پروفیل ها از مقدار مشخصی کمتر باشد، کیفیت صندلی ها پایین می آید و صندلی ها آسیب پذیر می شوند.
پس اگر می خواهید صندلی هایی بادوام داشته باشید، به سراغ تولیدکننده هایی بروید که روی قطر پروفیل های صندلی هایشان حساس هستند!

2- ضعیف بودن اتصلات صندلی

قدرت اتصالات صندلی بستگی به این دارد که از چه نوع جوشی برای ایجاد آن ها استفاده می شود. جوش co2 جوشی پرقدرت است که اجزای صندلی را به یکدیگر متصل می کند و استحکام بالایی به صندلی می دهد.

برخی از تولیدکنندگان صندلی های فایبرگلاس از جوش های ضعیف برای برقراری اتصالات صندلی استفاده می کنند که موجب می شود دوام صندلی کم شود و صندلی ها آسیب پذیر گردند.

3- آسیب پذیری در مقابل نور مستقیم آفتاب

اگر از مواد مقاوم به اشعه خورشید در ساخت صندلی ها به مقدار مناسب استفاده نشود، این صندلی ها در برابر نور خورشید آسیب پذیر می شوند.
اما اگر مقدار این ماده را در ساخت صندلی بیشتر کنیم، مقاومت صندلی در برابر نور مستقیم خورشید بیشتر می شود. برای صندلی های فایبرگلاس موجود در استادیوم ها از میزان بیشتری از این مواد استفاده می شود.

خرید و قیمت انواع صندلی دانش آموزی فایبرگلاس در فروشگاه مبلمان پدر

 

سخن آخر
تصمیم گیری در مورد خرید با توجه به «مزایا و معایب صندلی فایبرگلاس»، به توقع شما از صندلی های مدنظرتان بستگی دارد. ممکن است برخی از امتیازها و عیب های این صندلی ها برایتان اهمیت زیادی نداشته باشد. پس با توجه به انتظارات خود تصمیم گیری کنید.
برای خرید انواع صندلی های انتظار و دانش آموزی فایبرگلاس می توانید فروشگاه مبلمان اداری پدر را انتخاب کنید. محصولات عرضه شده در این فروشگاه به این صندلی ها محدود نمی شود و می توانید انواع میز و صندلی اداری، کارمندی و مدیریتی را از این فروشگاه تهیه نمائید.

معایب صندلی فایبرگلاس چیست؟

1- پروفیل های با قطر کم 2- ضعیف بودن اتصلات صندلی 3- آسیب پذیری در مقابل نور مستقیم آفتاب. البته این عیب ها جزء عیوب ذاتی این صندلی ها نیستند و برخی از تولیدکنندگان صندلی باعث به وجود آمدن این عیب ها می شوند.

مزایای صندلی فایبرگلاس چیست؟

1- استحکام و دوام صندلی 2- زیبایی و رنگ بندی 3- وزن پایین و حمل و نقل آسان 4- ارگونومیک بودن نسبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *