بلاگ

میز وکیوم و نیمه وکیوم چیست؟

میز وکیوم و نیمه وکیوم چیست
3.5/5 - (2 امتیاز)

اگر تازه با اسم های میز وکیوم و میز نیمه وکیوم آشنا شده اید و نمی دانید این میزها دقیقا چه میزهایی هستند، درست آمده اید! برای اینکه بتوانید خریدی بهتر را تجربه کنید و میزی را که دوست دارید، به دست آورید، باید با آگاهی به سمت خرید بروید. با مبلمان اداری پدر همراه باشید و هوشمندانه تر تصمیم بگیرید.

میز وکیوم چیست؟

میز وکیوم میزی است که بدنه اصلی آن از جنس MDF است و با روکش وکیوم پوشیده شده است. وکیوم نوعی ماده شیمایی است که با حرارت به مغز MDF خام چسبانده می شود.

میز وکیوم چیست
میزهای وکیوم دارای طرح های جذابی هستند و می توانید میزهای مدیریتی و کارمندی وکیوم را با نقش های مختلف تهیه کنید. این میزها برای انتخاب رنگ های مختلف میز دستتان را باز می گذارند. می توانید میز مورد نظرتان را با وکیوم رنگ های دلخواهتان خریداری نمائید.
میزهای وکیوم مقاومت خوبی نیز دارند اما اگر در ساخت میزها از PVC های با کیفیت پایین در لبه های میز استفاده شود، امکان دارد که PVC در شرایط آب و هوایی گرم از میز کنده شود.
این میزها از نظر ظاهری نیز شیک و لوکس هستند و اگر به دنبال میزهای مجلل هستید، می توانید در بین این نوع میزها به دنبال میز دلخواهتان بگردید.

قیمت و خرید انواع میز مدیریتی وکیوم و نیمه وکیوم در مبلمان پدر

 

میز نیمه وکیوم چیست؟

میز نیمه وکیوم میزی است که بدنه آن از جنس MDF و نئوپان است و با روکش های وکیوم و ملامینه پوشیده شده است. بخش های ام دی اف این میز دارای روکش وکیوم و بخش های نئوپان آن دارای روکش ملامینه هستند.

میز نیمه وکیوم چیست
روکش وکیوم فقط می تواند MDF را بپوشاند و روکش ملامنیه تنها برای پوشاندن نئوپان به کار می رود. میز نیمه وکیوم نسبت به میز وکیوم قیمت پایین تری دارد. میزهای ملامینه از هر دوی این میزها ارزان تر هستند.
اگر دنبال میزهای کارمندی و مدیریتی لوکس هستید، میزهای نیمه وکیوم انتخاب های خوبی برایتان هستند. با این میزها می توانید فضای کارتان را شیک تر و جذاب تر کنید.

قیمت و خرید صندلی های کارمندی نیلپر و لیو و برندهای دیگر در مبلمان پدر

 

تفاوت میز وکیوم با میز ساده

همان طور که پیشتر اشاره شد تفاوت میز وکیوم با میز ساده را می توان در ماندگاری، جذابیت و میزان شیک و مجلل بودن آن جستجو کرد. روکش وکیوم به میز ماندگاری می دهد.
همچنین می توانید از رنگ ها و طرح های مختلف میز در قالب روکش وکیوم بهره ببرید. اگر سری به دنیای میزهای وکیوم و نیمه وکیوم بزنید، می توانید میزهای شیک و زیبایی را بیابید و با این میزها از نظر ظاهری نیز رضایت پیدا کنید.

چند نوع میز اداری وجود دارد؟

حالا که با میزهای وکیوم و نیمه وکیوم آشنا شدید، احتمالا میخواهید بدانید که کلا چند نوع میز اداری داریم و میزها را بر اساس جنس آن ها می توان به چند دسته تقسیم بندی کرد.

میزهای اداری را از از نظر نوع روکش به کاررفته در آنها به 3 نوع وکیوم، نیمه وکیوم و ملامینه دسته بندی می شوند اما اگر بخواهیم این میزها را بر اساس جنس تقسیم بندی کنیم، می توان 3 نوع چوبی، MDF و نئوپان را نام ببریم.

میزهای چوبی

میزهای چوبی بادوامترین نوع میزها هستند که طبیعتا قیمت بالایی هم دارند. این میزها کاملا از چوب ساخته شده است و ام دی اف و نئوپان و هیچ گونه چوب مصنوعی دیگر در آن وجود ندارد.

میزهای ام دی اف

میزهای تمام وکیوم از جنس MDF هستند اما هر میز  MDFدارای روکش وکیوم نیست. MDF تختهای است که از تکه های فشرده شده چوب تشکیل می شود. میزهای ام دی اف نسبت به میزهای چوبی مقاومت کمتری از خود نشان می دهند اما از میزهای نئوپانی مستحکم تر هستند.

میزهای نئوپان

چگالی تکه چوب های به کاررفته در میزهای نئوپان نسبت به میزهای MDF پایین تر است؛ بنابراین مقاومت و دوام میزهای نئوپان از میزهای MDF و میزهای چوبی پایین تر است. میزهای نئوپان دارای روکش ملامینه هستند و به این دلیل، میزهای اداری نئوپانی را میزهای ملامینه نیز می نامند.

طول عمر میزهای اداری مختلف چقدر است؟

 

سخن آخر
آشنایی با انواع و اقسام میزها در انواع و مدل های مختلف به شما کمک می کند که انتخابی درست داشته باشید و میزی را که واقعا به کارتان می آید و رضایتتان را به همراه می آورد، تهیه کنید.
برای خرید مبلمان اداری و انواع میز و صندلی می توانید فروشگاه مبلمان پدر را انتخاب کنید. در فروشگاه پدر می توانید انواع میز مدیریتی، میز کارمندی، صندلی اداری، صندلی انتظار و میز و صندلی و ملزومات اداری مختلف را خریداری نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *